Badania kliniczne

We współpracy z Lubuskim Centrum Ortopedii w Świebodzinie (dawna nazwa: Lubuski Ośrodek Rehabilitacyjno-Ortopedyczny) prowadzimy rekrutację kandydatów do badania klinicznego dotyczącego leczenia ubytków chrzęstnych stawu kolanowego.

Zapraszamy wszystkich chętnych pacjentów w wieku 18-65lat, z dolegliwościami bólowymi stawu kolanowego, u których zdiagnozowano punktowy ubytek chrzęstny kości udowej stawu kolanowego (w badaniu rezonansu magnetycznego lub artroskopii). Jeżeli nie mieli Państwo powyższej diagnostyki, a Państwa ortopeda prowadzący podejrzewa ubytek chrzestny (np. na podstawie badania USG), istnieje możliwość wykonania badania rezonansu magnetycznego na koszt organizatora.

W trakcie badania zostaną przeprowadzone procedury naprawcze chrząstki stawu kolanowego, mające na celu odbudowę warstwy chrzęstnej stawu, a co za tym idzie poprawy jego funkcji.

Organizator badania pokrywa wszelkie koszty związane z Państwa leczeniem.

W celu kwalifikacji do badania prosimy o kontakt z naszą rejestracją pod nr 506 300 801 i pozostawienie swojego numeru telefonu. Skontaktuje się z Państwem koordynator badania i wyznaczy termin konsultacji, celem kwalifikacji do badania.